Trending:


Otestovali jsme jídlo v letadle Eurowings: Příjemně překvapil pikantní curry wurst za 199 Kč i křupavé hranolky za 149 Kč

Plánujete se na dovolenou dostat letadlem a cestujete se společností Eurowings? Pokud letíte v době oběda nebo večeře a nestihli jste si žádné jídlo na cestu zabalit, možná přijde vhod jídlo v letadle. Otestovali jsme, jak chutná, kolik stojí a jestli se za tu cenu vyplatí.


Jak připravit tu nejjemnější rybu: Vsaďte na solnou krustu

Pečení v soli je tradiční a velmi šetrná technika, díky které zůstane rybí maso krásně křehké a šťavnaté. Solná krusta totiž vytvoří vlastní minitroubu, která dokonale těsní, nepustí žádnou páru ven a zabrání, aby se surovina uvnitř rychle vysušila. Zároveň zpomalí přenos žáru a zajistí, že se uvnitř všechno peče rovnoměrně. Výsledkem je ta nejjemější ryba, kterou jste kdy ochutnali. Jak tedy na to?


Zdravé sous vide recepty jednoduše doma? Získejte měkké a dokonale šťavnaté jídlo i bez tuku

Metoda sous vide je revoluční způsob vaření, během něhož potraviny zahříváte zabalené bez přístupu vzduchu. Díky tomu se zachovají všechny živiny, které se při běžném vaření ničí. Výsledkem je chutnější a zdravější pokrm, s nímž uděláte dojem i v případě, že vaření není zrovna vaším koníčkem....


Geniální IQ test: Jen ti nejchytřejší vyřeší tento matematický hlavolam za 12 sekund

Připravili jsme pro vás geniální IQ test ve formě záludného matematického hlavolamu, který dokáží pouze ti nejchytřejší z vás vyřešit za 12 sekund. Patříte mezi ně? Otestujte si svou inteligenci právě teď. a vyřešte s námi tuto matematickou hádanku.


Drobné kukuřičné klásky zavařujte jako okurky. Bude z nich neodolatelná příloha

Cukrovou kukuřici mnozí pěstují na zahrádce. Mladé klásky v mléčné zralosti můžeme zavařit jako okurky, jsou totiž výborné. Přitom stačí klásky předvařit, zalít oblíbeným okurkovým nálevem a dobrota je na světě.


Klobouk jako nezbytný módní doplněk: Oblíbili si ho Basiková, Plodková i Forejt

Klobouk je nestárnoucí módní doplněk, který nadšenci módy buď milují, nebo nenávidí. Ať už ho využijete jako ochranu před sluncem či jím doplníte váš na první pohled nudný outfit, rozhodně neuděláte chybu. Podívejte se, jak se daří klobouky zakomponovat známým osobnostem do svých outfitů.


Velký průvodce úplňky v roce 2025: Co vám přinesou tyto magické noci a jak ovlivní váš život

Je tu bouřlivý úplněk v Kozorohu, který nabádá postavit se čelem k povinnostem. Při té příležitosti je možná podívat se na to, jak to bude s těmito magickými noci v dalším roce. V roce 2025 nás čeká dvanáct úplňků, každý z nich s unikátní energií na naše životy. Každý úplněk nám nabízí jedinečnou příležitost k osobnímu růstu, introspekci a navázání hlubších vztahů s okolím. Přečtěte si, jak se na jednotlivé úplňky připravit, co od nich očekávat...


Co když soused postaví příliš vysokou zeď?

Každý chce mít na zahradě soukromí, a tak se občas stane, že si postaví tak vysokou zeď, že sousedovi přidá stín a zkazí výhled. A je krásně zaděláno na spor, který může skončit až u soudu. Na co máte právo, když soused postaví mezi vašimi pozemky příliš vysokou zeď a s čím se už musíte smířit? […] The post Co když soused postaví příliš vysokou zeď? appeared first on HomeInCube.


Kvíz: Víte, co patří do Cosmopolitanu a co nikdy nenajdete v Mojitu? Ověřte si, jak dobře znáte letní drinky

V létě si spousta lidí ráda povyrazí, a ať už u moře, u bazénu, nebo na zahradní party, si dopřeje oblíbený drink. Někdo preferuje nestárnoucí klasiku gin s tonikem a někdo se nechá inspirovat seriálem Sex ve městě a rád si vychutná lahodný Cosmopolitan. Máte ale ponětí, co do jakého drinku patří? Zjistěte v našem kvízu, jak dobře se v nejpopulárnějších koktejlech vyznáte. Zároveň se dozvíte, jak je možné spojit přípravu koktejlů s udržitelností.


Detekce COVID-19, rakoviny a dalších úžasných schopností psů

Psi jsou opravdu úžasná zvířata. Po tisíciletí je máme jako domácí mazlíčky z mnoha dobrých důvodů. Pravdou je, že psi jsou mnohem víc než jen naši nejlepší přátelé; jsou to opravdu výjimečná zvířata s neuvěřitelnými vlastnostmi, o kterých se mnohým z nás ani nezdá. Věděli jste například, že psi jsou dnes schopni detekovat COVID-19? Speciálně vycvičení psi zřejmě dokáží detekovat COVID-19 v lidském potu. Studie trénovala šest psů po dobu jednoho měsíce pomocí vzorků potu a poté testovala, zda psi dokážou rozlišit nemocné a zdravé pacienty. Výsledky bylo možné zjistit během jedné desetiny sekundy! Podle televize CTV je to první virové onemocnění, které psi dokázali odhalit. To by mohlo mít obrovský význam pro pandemii, protože psi-čichači by mohli pomoci rychle a efektivně vyšetřit virus nebo posoudit stav pacienta. A je toho víc, co psi mohou dělat - mnohem víc! Klikněte na následující galerii a zjistěte to.


Poslední záchranu proti pocení nabízí dermatolog: Zákrok je rychlý a nebolí

V současných vedrech se více potí každý z nás. Je to přirozené, protože díky tomu se naše tělo ochlazuje. Navíc prostřednictvím potu odcházejí z těla odpadní látky, takže tento proces je více než žádoucí. Úplně se tedy zbavit pocení není možné. Ovšem mít ho alespoň do určité míry pod kontrolou lze. Třeba i díky moderním metodám, které nabízí dermatologie.


Nejčastější mýty o kočkách

Všichni jsme ve filmech viděli, jak kočky pijí mléko, a slyšeli jsme o těchto zvířatech některé pochybné domněnky, například že "všechny kočky se bojí vody". Co je na tom ale pravdy? Mnoho lidí těmto mylným představám stále věří, ale je na čase uvést věci na pravou míru a zastat se našich kočičích přátel! V této galerii se podíváme na nejčastější mýty o kočkách a vyvrátíme je. Pořádně si tento článek přečtěte a věřte, že už se na kočky nikdy nebudete dívat stejně.


Věk je jenom číslo? Daniela Peštová prozradila, jak pohlíží na stárnutí!

Daniela Peštová a Paľo Habera tvoří jeden z nehvězdnějších párů československého šoubyznysu. České topmodelce bude na podzim 54 let a stále se chce líbit. Má ale jasně nastavené hranice, co je pro to ochotna udělat.


Úplněk 21. července 2024 podle čísel a hvězd: Nenechte se vyprovokovat a věnujte se svému tělu

Rok se přehoupl do své druhé poloviny a další z řady úplňků roku 2024 je tu. Tentokrát nastane 21. července a – stejně jako v předešlém měsíci – bude ovlivněn zemským znamením Kozoroha. Nakolik si sedne jeho složitá povaha a výrazný individualismus s numerologií úplňkového dne? Jaká témata vyvstanou, nač bude dobré se zaměřit, čemu se naopak vyhnout a co vzít přinejmenším na vědomí? Chcete-li znát odpovědi, pokračujte ve čtení.


Umění sladit ložní povlečení s ročním obdobím

Ve světě interiérového designu není povlečení pouze funkčním prvkem ložnice, ale skutečným nástrojem osobního vyjádření a stylu. Jak se mění roční období, mění se barvy, atmosféra a dokonce i naše emoce, takže výběr správného ložního prádla je základem pro vytvoření pohodlného a přívětivého prostředí.


I kočky koušou: ránu po kočičím kousnutí nechte raději prohlédnout lékařem

Kočky jsou mírumilovná zvířata, někdy však mohou překvapit. I obyčejný úlek někdy postačí k tomu, aby se kočka ohnala. Kočičí stisknutí na první dojem nemusí být bolestivé, je ale třeba dát pozor na ránu, kterou zuby vytvoří i hluboko v kůži. Na první pohled může i hlubší rána vypadat zcela nevinně. S třetinou poranění končí lidé až v nemocnici. Ránu je proto třeba rychle vyčistit.


Nejlepší zdroje bílkovin pro vegetariány

Stále více lidí se rozhoduje pro veganství/vegetariánství, a to ze zdravotních, náboženských i etických důvodů. V roce 2016 americká Akademie pro výživu a dietetiku potvrdila, že dobře sestavená veganská nebo vegetariánská strava nám může poskytnout všechny živiny, které naše tělo potřebuje. Vegani a vegetariáni si však musí dávat pozor na dostatečný příjem bílkovin. Pokud uvažujete o rostlinné stravě, podívejte se do této galerie, kde najdete inspirace z čeho denně přijímat bílkoviny. Některé potraviny na tomto seznamu jsou kompletní bílkoviny, což znamená, že obsahují dostatečné množství všech devíti aminokyselin, které lidské tělo potřebuje. Nicméně stále platí, že je potřeba dbát na vyváženost stravy.


Práce, které byste měli vykonávat podle svého hvězdného znamení

Nejen my si vybíráme práci, ale i práce si vybírá nás. Naše osobnost určuje, jaká kariéra by nás bavila a dařilo se nám v ní, ale stále je náročné přesně pochopit, jaká by to měla být. Naštěstí nám naše znamení zvěrokruhu dávají představu o tom, jaké profese jsou kompatibilní s našimi povahami. Každý člověk je jedinečný, ale existují obecné vlastnosti, které jsou specifické pro každé hvězdné znamení a které mohou hrát roli při výběru povolání, které chcete. Tato galerie zahrnuje všechna hvězdná znamení a jim odpovídající povolání, od lékařských profesí až po velké šéfy.


Královna Letizia zazářila v bílé. V elegantním kompletu byla stylovější než kdy dříve

Španělská královna Letizia patří mezi členky královských rodin, které mají opravdu smysl pro módu. Ať už ji vidíme v cenově dostupných šatech z Manga či Zary nebo si oblékne luxusní šaty či slušivý kostýmek, vždycky vypadá velice šik. Tentokrát vyrazila na předávání cen The International Journalism Awards a slušelo jí to neméně.


Trendy doplňky pro léto 2024: 4 módní detaily, které vám vylepší i ten nejjednodušší outfit

Outfit bez doplňků je jako jídlo bez koření – jde to, ale něco mu chybí. Doplňky jsou tu od toho, aby každý outfit vyzdvihly na další úroveň. A zdaleka jich nemusí být mnoho. Stačí vám takové, které se dokonale hodí na léto 2024. Věřte tomu, že jakmile si jeden z nich vezmete, váš outfit bude působit mnohem lépe.


Letní dekorace v námořnickém stylu. Udělejte si věnec s mořskými hvězdicemi a mušlemi

K létu patří voda, slunce i veselé dekorace, které vám připomenou prázdninovou náladu i později uprostřed zimy. Jak se vám líbí věnec s mořskými hvězdicemi a mušličkami? Pokud ano, podle našeho návodu ho docela snadno vyrobíte.


Historické postavy označované za blázny, které měly celou dobu pravdu

Mnoho věcí, které dnes považujeme za samozřejmost a které nám samozřejmě zlepšují život, se neujalo tak snadno, jak byste si možná mysleli. Pro lidi může být obtížné přijmout nové myšlenky, i když by jejich přijetí bylo v jejich nejlepším zájmu. Jednotlivci v historii skutečně pochybovali o všem, od penicilinu po letadla, aby se pak ukázalo, že se mimořádně mýlili, když koncepty, kterým se vysmívali, změnily svět. Ačkoli je skvělé, že lidé obvykle přicházejí na chuť úžasným myšlenkám, může to být velmi frustrující proces pro ty myslitele a vynálezce, kteří nechápou, proč svět o jejich pomoc nestojí. V některých případech se tito hrdinové lidstva ani nemohli udržet dost dlouho na to, aby se dočkali ocenění své práce. My je však rozhodně můžeme ocenit nyní. Přečtěte si o osobnostech napříč historií, které měly celou dobu pravdu.


Kapličky nebyly jen místem k modlitbě, významů měly víc, než byste možná řekli

Kapličky vídáme na venkově, ve městech i mimo obydlenou oblast, přičemž je občas bereme jako samozřejmost, u které se jen málokdy zastavíme. To je ovšem škoda, protože pozornost si určitě zaslouží.


Kosatce přestávají po odkvětu působit esteticky. Je třeba se o ně postarat a následně připravit na zimu

Kosatce jsou nádherné rostliny se skutečně jedinečnými květy. Zavděčíme se jim výběrem vhodného stanoviště – slunného s propustnou půdou a pravidelnou mírnou zálivkou. Následně se za odměnu můžeme kochat překrásnými květy. Co ale s rostlinou po odkvětu?


Chovejte se na výletě v Dánsku ekologicky a dostanete drink zdarma

Turisty vítá jako každý rok i Dánsko. Ty ukázněné navíc i letos štědře pohostí. Je libo drink či vegetariánské menu? Program má podpořit hlavně šetrné chování k přírodě. Myslete proto více ekologicky, místo auta vezměte na cestu do města kolo, třiďte a sbírejte odpadky a Kodaň se vám za to odmění. V přístavech či městských parcích se chovejte vždy ukázněně.


Provokatérka Agáta Hanychová: Své ženské křivky dala na obdiv v rouše Evině

Agáta Hanychová (39) tráví se svým manželem Mirkem Dopitou romantickou dovolenou na Bali, kde poznávají krásy ostrova a vychutnávají si každou společnou chvíli všemi doušky. Fanouškům se pravidelně chlubí s momentkami z každého dne.


Cuketová pochoutka

Topinkové směsi jsou velmi oblíbené, zejména ty pikantní masové. Ovšem tuto cuketovou směs si zamilujete ještě více. Výborná jak na topinky, tak i pod maso nebo ji lze použít jako omáčku na těstoviny.


Klíšťata na vzestupu


Zbavte se octomilek za jednu noc: Klíčem k úspěchu je jablečný ocet a staré rukavice

Zbavte se octomilek za jednu noc: Klíčem k úspěchu je jablečný ocet a staré rukavice. Octové mušky představují nepříjemného nepřítele snad v každé domácnosti. Nejvíce se objevují v jarních a podzimních měsících, ale jakmile jim k tomu dáte příčinu, máte je doma doslova hned. Milují přezrálé či nahnilé ovoce a pochutnají si i na vylité šťávě či na zbytcích ponechaných ve sklenici. Pokud se však objeví, bývá velmi složité se jich zbavit....


Bylinkové brambory s krkovičkou z jednoho pekáčku: Rychlý a snadný oběd provoní slanina i čerstvé bylinky

Bylinkové brambory s krkovičkou z jednoho pekáčku se hodí, když chceme připravit výborný oběd, který nám nedá spoustu práce. Díky různým bylinkám má řadu variant. Když pekáček nachystáme den předem, bude lepší.


Smíchem k dlouhověkosti: Může smích skutečně prodloužit život?

Říká se, že „smích je ten nejlepší lék,“ a je to pravda! Smích není jen projev humoru a radosti, ale také prostředek ke zlepšení celkového zdraví a duševní pohody. Smích podporuje fyzickou, duševní a emocionální pohodu a pomáhá i při snižování bolesti, posilování imunity a chrání naše srdce. Pokud se tedy přes den budete víc smát, máte vyšší šanci na delší a zdravější život! V této galerii se dozvíte, jaké může mít smích účinky na lidské zdraví a proč by se měl stát součástí vašeho každodenního života. Zajímá vás více? Tak klikněte na článek a čtěte!


Zmrzlina, semifreddo, sorbet: Víte, jaké jsou rozdíly mezi pochoutkami z mrazáku?

Kopečková, točená, semifreddo, sorbet, granita – každá mražená dobrota má své jméno. Provedeme vás zmrzlinovými termíny, vysvětlíme, co se skrývá za slovy, a vše doprovodíme recepty, abyste si ledové pochoutky mohli udělat i doma. A také si řekneme, jak je kvalita sladkých mražených výrobků definována českými zákony.


Naložte léčivé byliny a koření do medu. Zkuste to s růží, lípou nebo pampeliškou

Včelí med ochucený bylinami a kořením je poměrně jednoduchý způsob, jak zpracovat léčivé rostliny do zásoby. Bylinkový med využijeme v kuchyni třeba při přípravě dezertů i marinád, hodí se na oslazení čaje a limonády. A v neposlední řadě poslouží našemu zdraví. Podle použitých bylin většinou zmírňuje kašel a rýmu, podporuje trávení a uklidňuje ve stresových situacích. Máme pro vás recept, jak a jaké léčivé byliny a koření naložit do medu.


Jak bojuje s rakovinou? Vévodkyně Kate prozradila své tajemství!

Princezna Kate se po půlroční pauze postupně vrací do veřejného života. Na začátku roku se stáhla do ústraní kvůli léčbě rakoviny, ale nyní působí mnohem silněji. Kate Middleton nyní uvedla, že tráví hodně času v přírodě, protože věří, že příroda přispívá k celkové pohodě.


Na jaká úskalí můžete narazit při koupi bytu a jak si s nimi poradit

Na jaká úskalí můžete narazit při koupi bytu a jak si s nimi poradit. Koupě bytu je významným milníkem v životě člověka, ale je to také složité a zásadní rozhodnutí. Vyžaduje pečlivé zvážení a důkladné prozkoumání, aby investice odpovídala vašim potřebám a očekáváním. Když se vydáváte na tuto cestu, je třeba vzít v úvahu několik klíčových faktorů, abyste mohli učinit informované a správné rozhodnutí.


Nejkrásnější česká mikáda: Březinová překvapila délkou a odstínem, Zea umí wet look i vlny a hvězda Adikts oslňuje foukanou

Nejen známé Češky zjevně milují trendy účes roku, mikádo. A s nadšením jej nosí v mnoha okouzlujících podobách. Vyžívají se ve vyfoukaném bobu, sexy vlnité verzi i mikromikádu s wet efektem. Která varianta se nejvíce líbí vám?


Týdenní horoskop: Ryby čeká romantická dovolená, Panny odhalí tajemství

Týdenní horoskop přináší astrologický výhled na další prázdninový týden. Přečtěte si váš horoskop a zjistěte, co vám hvězdy přichystaly na období od 22. do 28. července 2024. Na co se mohou těšit zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu? Dozvíte se, jak se vám bude dařit nejen v práci, ale i ve vztazích.


Jitka (32): Načapala jsem přítele, jak pod stolem dráždí nohou kamaráda. Přišla jsem tak rázem o dva nej muže svého života

Je v dnešní době opravdu tak složité najít heterosexuálního muže? Jitka se dlouhá léta kamarádila s Jindrou, spolužákem ze střední školy, který měl za celou dobu pouze jednu přítelkyni. Pak Jitka představila Jindrovi svého nového přítele Miloše. Bohužel ani ne za měsíc tím přišla v jediný moment o kamaráda i lásku.


Proč tato místa v Česku děti tak milují? Najdete zde spoustu aktivit, nejlepší koupání i dětské atrakce

Máte v úmyslu strávit dovolenou nebo prodloužený víkend v České republice a hledáte ubytování i zábavu pro celou rodinu? Dali jsme dohromady pár tipů na místa, kde by se vám mohlo líbit. Nechybí tu dobré ubytování, koupání, adrenalinové sporty i možnost užít si výlety do okolní přírody.


Darování krve čekají změny. Nově bude muset každý dárce poskytnout i detaily o svém sexuálním životě

Darování krve čekají změny. Nově bude muset každý dárce poskytnout i detaily o svém sexuálním životě. Dříve byli homosexuální muži v České republice vyloučeni z dárcovství krve, což byla politika, která platila po mnoho let kvůli historickým obavám z přenosu HIV/AIDS. Nedávný pokrok v lékařském testování a lepší pochopení rizikových faktorů však vedly k přehodnocení této politiky.


Princezna Kate o boji s rakovinou: Jsou dobré i špatné dny, čeká mě ještě pár měsíců

Kate Middleton se po delší době svěřila svým fanouškům, jak probíhá její léčba rakoviny. Princezna z Walesu má podle svých slov horší i lepší dny. Za svůj výstup sklidila obrovskou podporu, jak informoval web Mirror. Promluvila i o tom, jak dlouho ještě léčba potrvá.


Velká věštba na srpen pro Býky: Čeká vás velmi pěkné období, v práci i soukromí

Co čeká Býky v osmém měsíci roku 2024? Na co by si měli dát pozor, čeho se vyvarovat, a co by naopak neměli promeškat? A jaký rituál jim pomůže shodit nějaké to kilo a dosáhnout vysněné váhy? Přečtěte si předpověď na srpen, kterou pro Býky z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.


Roman (58): Moje kočka mi olizovala stále stejné místo na hrudi. Tím mi nejspíš zachránila život

Roman zůstal po smrti manželky sám. Obklopil se zvířaty, chodil do práce a snažil se pomáhat dceři při stavbě domu. Moc neodpočíval a často se přepínal. Každý večer si lehl na gauč a koukal na televizi. Při tomto rituálu mu jeho kočka pokaždé lehla na hruď a olizovala ho. Později se ukázalo, že mu tím zachránila život.


Bylinková sůl

Příprava domácí bylinkové soli není žádná věda. Postačí v průběhu sezóny dobře usušit vaše oblíbené čerstvé bylinky a poté je promíchat s hrubozrnnou solí. Sůl krásně provoní vámi připravované pokrmy.


Časté zdravotní problémy psů a koček

Povinnosti spojené s pořízením si psa nebo kočky všichni známe. Kromě toho, že je musíte udržovat v bezpečí, spokojené a nakrmené a poskytovat jim dostatek pohybu, je třeba dbát i o jejich zdraví. To znamená investovat čas a peníze do blaha vašeho zvířete a zajít s ním k veterináři, když je to nutné. Je proto důležité rozpoznat, kdy se váš chlupatý přítel cítí špatně nebo něco není úplně v pořádku. Měli byste umět rozpoznat některé neduhy, které mohou psy a kočky postihnout. Víte, jaké jsou nejčastější zdravotní potíže psů a koček? Klikněte na tuto galerii a dozvíte se více o tom, jak pečovat o zdraví svého domácího mazlíčka.


Suché rty: základem je správná hydratace. Nezapomínejte pít

Suché rty jsou problémem, který může nastat v létě i v zimě. Nevypadají dobře a navíc může jít i o bolestivý problém. Abyste se jich zbavili, budete se muset zaměřit na jejich hydrataci. Ta nespočívá pouze v používání balzámů na rty, ale také vnitřní hydrataci. To znamená, že musíte pít dostatečné množství tekutin. Pít byste měli pravidelně. Když už máte žízeň, je to projevem, že jste pitný režim zanedbali.


Které národy chodí nejvíce pěšky. Premianty byste rozhodně netipovali

Při jednom výzkumu zadali vědci skupině lidí se sedavým způsobem života úkol udělat 10 000 rychlejších kroků za den (měřeno na krokoměru). Jejich kondice se zlepšila stejně jako kondice skupiny lidí, kteří chodili na tradiční aerobní cvičení. Je jasné, že „obyčejná“ chůze našemu tělu prospívá. Chodíme dostatečně? A v jakých státech chodí lidé pěšky nejvíce? Asi se budete divit.


Nenáročné cukety také občas potrápí nepříjemnosti. Proč cuketám zahnívají špičky a jak řešit padlí na listech

O cuketách se často říká, že je dokáže vypěstovat úplně každý. To je pravda, jedná se o naprosto nenáročné rostliny, které většinou plodí jednu cuketu za druhou. Ale i ony někdy stávkují, nechtějí plodit, občas je trápí padlí na listech anebo jim zahnívají špičky plodů. Proč se to stává a jak proti neduhům cuket zakročit?


Bydlení pro seniory: Jak zajistit pohodlný a bezpečný domov

S narůstajícím počtem stárnoucí populace se otázka vhodného bydlení pro seniory stává stále důležitější. Zajištění pohodlného a bezpečného domova je klíčové pro kvalitu života starších lidí. Tento článek zkoumá, jak vytvořit ideální bydlení pro seniory, včetně úprav interiéru, bezpečnostních opatření a dostupných služeb.


Nápady na balkonové zahrady, jak si vytvořit vlastní malou oázu

Není žádným tajemstvím, že pobyt v přírodě má významný přínos pro naše fyzické i duševní zdraví. Zatímco vy můžete ve svém volném čase navštěvovat parky a vyrážet do přírody, někteří lidé mají to štěstí, že mají doma zahradu. Ale i když máte jen balkon, existuje spousta nápadů na mini zahrádky, které vás budou inspirovat. I ten nejmenší venkovní prostor je možné proměnit v kousek ráje. Od nábytku a dekorací až po výsadbu a soukromí - klikněte na několik nápadů na balkonové zahrádky a vytvořte si svou vlastní malou oázu.