CHCETE S NáMI ZAžíT HISTORICKY PRVNí ELLE BREAKFAST CLUB?

Odhalujeme speciální event pro čtenářky ELLE a ELLE Friends, který představí lifestylové novinky na trhu a zároveň bude objevovat zajímavá gastro místa. Držíme vám místo na ELLE Breakfast Club! Je libo croissant a mimosu?

Historicky první Breakfast Club se odehraje už 19. června 2024 dopoledne, a to na terase The Monkey Bar v hotelu Falkensteiner Prague. A Breakfast Club je hlavně o zábavě, která nebude chybět! Jsme rádi, že můžeme zprostředkovat čtenářkám možnost navzájem se setkat, a to za účasti redakce ELLE a našich ELLE Friends. Slovem vás provede moderátorka Vindy Krejčí, seznámit se můžete s šéfredaktorkou Theou Prokop, tvůrci magazínu i s hosty z řad influencerů. Zažijte nefalšovanou atmosféru ELLE!

Kromě lahodné snídaně a Cherry Bellini nabídne seznámení s beauty novinkou – CC krémem Luminous 630 od značky Nivea. Pokud vás trápí pigmentové skvrny, je tento produkt právě pro vás. Zároveň jej ale lze používat jako plnohotnotný make-up. Nepotřebujete poličku plnou produktů – Luminous 630 funguje i jako denní krém a sluneční ochrana. Všechny benefity a aplikaci produktu vám představí odborníci přímo na místě.

Jak se zúčastnit? Vybereme 20 čtenářek, které na akci pozveme. Zde najdete formulář, skrze který se můžete zaregistrovat:

Související články

2024-06-11T09:44:27Z dg43tfdfdgfd