NEJKRáSNěJší PEDIKúRA PRO LéTO 2024: BARVY, KTERé BUDOU V SANDáLKáCH VYPADAT PERFEKTNě

Ačkoliv se léto zatím stále nechce předvést v plné parádě, výlohy módních obchodů se již plní nejrůznějšími sandály a žabkami, což znamená jediné – je na čase připravit své nohy na otevřené boty. Ať už se svěříte do péče profesionálním pedikérkám v salónech, nebo si pedikúru dopřejete v pohodlí domova, je dobré vědět, které barvy laků budou v létě 2024 nejvíc trendy.

Některé z nás přes zimní období spoléhají na to, že schovají nožky do bot, a tak jim nedopřávají tolik péče. Nyní však přišel čas vše napravit a dát je na léto řádně dokupy. S trendy, které budou tento rok vládnout botám, je nezbytné mít nohy skutečně pěkné, protože žabkách, síťovaných balerínách a sandálech je budeme často vystavovat na odiv. Tato část těla se podceňuje a neklade se na ni takový důraz, přitom pěkná pedikúra dokáže pozvednout celý outfit i vaše sebevědomí.

Mohlo by se vám líbit

Trend léta 2024: Zkuste klasickou francouzskou manikúru jinak. Ozdobte ji kytičkami nebo zvolte neonové barvy

Mezi plánováním letní dovolené a těšením se na ni je třeba také popřemýšlet o návštěvě manikérky, která vám na toto dlouho očekávané, sluncem zalité období vyzdobí nehty. Letos je trendy spoustu designů, nás ale baví nestárnoucí klasika – francouzská manikúra. Letos ovšem vypadá jinak. Zkuste ji ozvláštnit něžnými kytičkami, tenkými neonovými okraji nebo magnetickými třpytkami.
marianne.cz
marianne.cz

Pojďme se podívat, jaké barvy budou v létní pedikúře nejvíc trendy a čím nejlépe rozzáříte své nohy. Nezáleží na tom, zda se chystáte na dovolenou, speciální akci nebo jen chcete ještě víc zdokonalit svůj vzhled. Web What To Wear oslovil pedikérku celebrit Milly Mason, která prozradila, které odstíny budou hrát letos prim.

Francouzská manikúra v neutrálních tónech

Francouzská manikúra se dostala letos nejen na naše ruce, ale přenáší se i na spodní končetiny. A to jak klasická s bílou špičkou, tak oblíbená pastelová, které působí minimalisticky a zároveň zajímavě. Taková pedikúra je jednoduše čistá a něžná, zároveň ale dokáže doladit celý outfit.

Zelená inspirovaná matcha latte

Pedikérka celebrit Milly Mason se nejvíce přiklání právě k zelené matcha barvě, kterou označuje za svou nejoblíbenější pro rok 2024. Kromě ní doporučuje také pistáciovou. Oba tyto zelenkavé odstíny vnesou letní nádech do každého vašeho kroku.

Nenápadná průhledná růžová

Pokud si na barvy příliš nepotrpíte, jistě oceníte průhlednou růžovou s perleťovým finišem, která je neuvěřitelně šik a vyzařuje z ní svěžest. Je to nadčasová klasika, po které sahá mnoho žen, jež preferují umírněnější styl jak v oblékání, tak co se odstínů laků na nehty týče.

Nesmrtelná černá

Černé laky na nehty byly poslední roky v pozadí, nicméně nyní se nečekaně vrací a můžeme je vidět všude na Instagramu. Jako vždy působí sofistikovaně a luxusně. Hodí se pro ty, jejichž šatník je jednobarevný, i když je pravdou, že si k této pedikúře můžete vzít jakýkoliv outfit.

Jednoduchá mléčně bílá

Nejen průhledný růžový, ale i polotransparentní mléčně bílý lak je letos velice oblíbený. Opakovaně se k němu ženy vrací, protože má tu schopnost, že prsty na nohou rozjasní a vytvoří dojem, že jsou nehty vyleštěné a hladké.

Luxusní odstín burgundy

Červený odstín je pro mani-pedi naprostý základ, takže není divu, že mnoho žen na něj nedá dopustit ani v létě. Letos to bude však právě vínová barva známá jako burgundy, která převálcuje všechny ostatní odstíny této populární volby. A nebojte se ji nosit po celý rok.

Související články

2024-06-11T03:22:37Z dg43tfdfdgfd