NEJLEPší účES PRO LéTO 2024: VSAďTE NA NADčASOVý STřIH, KTERý žENY MILUJí Už 60 LET

Pixie střih, ikonický účes z 80. let, se opět vrací do módy a stal se jedním z nejžádanějších stylů roku 2024. Tento krátký, svěží účes je dnes považován za symbol sebevědomí a rebelie, což z něj činí ideální volbu pro ženy, které chtějí vyjádřit svou odvážnost a zároveň se stylově vypořádat s horkým letním počasím.

Pixie střih se poprvé proslavil v 50. a 60. letech díky ikonám jako Audrey Hepburn a Mia Farrow, ale svého vrcholu popularity dosáhl v 80. letech. V té době se tento účes stal nejen módním symbolem, ale i projevem nezávislosti a odvahy. A v roce 2024 zažívá velký návrat. Tento účes se v posledních letech objevil na mnoha přehlídkových molech a červených kobercích, kde ho vynesly celebrity jako Charlize Theron, Scarlett Johansson, Cara Delevingne nebo Zoe Kravitz. Jejich moderní interpretace tohoto klasického účesu znovu oživily zájem o pixie střih a učinily ho jedním z nejžhavějších trendů současnosti​.

Mohlo by se vám líbit

Pixie: Trendy účes, který zdůrazní vaše lícní kosti. Jak ho nosit?

Máte pocit, že krátké vlasy jsou spíše letním trendem a není tak zrovna na místě o nich mluvit v zimě? A co když vám řekneme, že pixie znamená v překladu skřítek? Ale jako jeden vypadat nebudete, nebojte. Pixie má v sobě docela jiné vánoční kouzlo.
marianne.cz
marianne.cz

Elegantní pixie cut s nádechem punku

Krátký pixie střih se vrací v moderní podobě, jež zahrnuje prvky punkového stylu – prostříhané prameny, nedbalý rozcuch i třeba ofinu učesanou na patku. Díky oblíbeným technikám úpravy vlasů, jako je použití texturizačních sprejů a stylingových pěn, je snadno udržovatelný, takže i v horku budete vypadat stylově. Zároveň tento účes dodá vašemu looku na přirozené eleganci. Je tedy pouze na vás, zda budete s ním chtít být za dámu, nebo rebelku.

Mohlo by se vám líbit

Trendy účesy léta 2024, které zvládnete hravě doma: Dáte přednost čelence, nebo copánkům?

Hledáte inspiraci na účesy, ale kromě fantazie vám chybí i šikovné ruce? Nemusíte se bát, protože letos jsou v kurzu vlasové kreace, které zvládnete hravě doma. Inspirujte se nejnovějšími trendy, které ovládnou nadcházející léto.
marianne.cz
marianne.cz

Texturovaný pixie look vás osloví svou nenáročností

Kromě elegantní nebo punkové verze můžete vyzkoušez také tzv. texturovaný pixie střih, který je ideální pro ženy, které hledají snadno udržovatelný účes. Tento styl vyžaduje minimální úsilí a může být snadno upraven pomocí malého množství gelu nebo vosku. Texturovaný pixie střih umožňuje přirozený vzhled, který vyžaduje jen minimální úpravu, a přitom vypadá moderně a svěže.

Související články

2024-07-10T04:23:56Z dg43tfdfdgfd