10 TIPů JAK NA ORGANIZACI DěTSKé OSLAVY: ZVAžTE ZáJMY OSTATNíCH DěTí I SVůJ čAS

Zdroj foto: Shutterstock

Oslava odpoutá děti od monitorů

A jakou narozeninovou party dnes děti nejvíc ocení? Určitě takovou, při které s ostatními dětmi zažijí něco netradičního, a současně se společně pobaví. „V dnešní elektronické době není bohužel výjimkou, že děti tráví čas sice spolu, ale každý u svého mobilu hraním různých her. Oslava, při které mohou spolu komunikovat a něco prožívat, je pak pro ně určitě nejen zábavná, ale také prospěšná. Prostor pro takovou akci je dnes skutečně mnoho – je dobré se proto při jejich výběru řídit jednak věkem dítěte, ale i jeho zájmy a zálibami kamarádů – díky tomu budeme mít jistotu, že se party bude skutečně líbit,” upozorňuje Kristýna Přibylová, majitelka dětských tělocvičen.

Do „cizího“ prostředí si pak děti mohou pozvat víc kamarádů i se něco zábavného naučit. Rodiče mají pak obvykle možnost si v klidu popovídat s přáteli, což při domácí oslavě, vzhledem k povinnostem hostitelů, většinou nemohou. V neposlední řadě je kromě přípravy oslavy velkým přínosem party mimo domov také závěrečný úklid, o který se postará někdo jiný,” říká z vlastní zkušenosti Kristýna Přibylová, která je zároveň maminkou 3 dětí.

Zdroj foto: Shutterstock

10 rad, jak vybrat narozeninovou oslavu pro dítě

  • Zjistěte přání dítěte, ale také zájmy kamarádů, které chce pozvat.
  • Rozhodněte se, kolik času chcete věnovat přípravě vy a co jste ochotni nechat na jiných.
  • Prostory pro oslavu raději předem navštivte nebo důkladně prověřte na internetu.
  • Ptejte se na vše, co vás zajímá – telefonicky či e-mailem. Již úroveň komunikace ve fázi objednávání oslavy vám o kvalitě prostor může mnohé napovědět.
  • Důkladně se pobavte o programu – jeho délce, organizaci, možnosti prodloužení atp.
  • Zajímejte se o doplňkové aktivity nad rámec základního programu – oslava bude pestřejší.
  • Ptejte se na možnost storna při nemoci dítěte – není-li to možné, zkuste najít jiný prostor.
  • Příjemné je, když vám nabídnou osobní elektronickou pozvánku, kterou si můžete vytisknout nebo poslat rodičům e-mailem – máte o starost míň.
  • Součástí nabídky by měla být i možnost občerstvení. Výhodu mají prostory, kde si můžete vybrat – buď si objednat od dodavatele nebo si přinést občerstvení svoje.
  • Rezervaci provádějte s předstihem – kvalitní místa mají obsazeno někdy i měsíce dopředu.

Zdroj info: Tiskové materiály Monkey´s Gym/ Kristýna Přibylová

Související články

2024-07-10T14:04:17Z dg43tfdfdgfd