HOROSKOPY LáSKY OD 9. čERVENCE 2024: ŠTířI SE NA CHVíLI ZASTAVí, BERANY ZASáHNE AMORůV šíP

Žhavé letní dny přejí lásce a seznamování. Nepropásněte skvělou příležitost jen proto, že máte o sobě pochybnosti. Kdo víc pocítí uzdravující sílu lásky a kdo si na lásku musí ještě počkat, vám prozradí horoskopy lásky podle tarotu.

Beran

Láska je na cestě k vám. Štěstí se usmívá na všechny zadané, zamilované i nemilované. Pokud hledáte svého životního partnera, velmi brzy se objeví ve vašem životě. Veškeré vztahy se budou vyvíjet nesmírně krásně, projevujte vděčnost a sdílejte své štěstí s ostatními.

Býk

Očekávejte velmi příznivé změny v partnerských a mezilidských vztazích. Dobré zprávy ve vás odstartují chuť do života a také potřebu změnit svůj domov. Jestli jste sami, vydejte se na cesty a zpět s vámi pojede již vaše životní láska.

Blíženci

Partnerské vztahy jsou rozzářené láskou, světlem a vášní. Partner k vám obdivně vzhlíží a jeho srdce je naplněné láskou. Štěstí se usmívá také na nezadané, osamělé a lásku hledající. Skvělá nálada rozžehne lásku ve vašich srdcích.

Rak

V partnerských vztazích se blýská na lepší časy. Napětí, hádky a spory odchází. Do vašich životů vstupuje uzdravující moc lásky. Jestli jste sami nebo máte bolavé srdce z rozchodu, radujte se. Je to za vámi a vaše nová láska již přichází.

Lev

Vaše odvaha, láska a pokora se vám vyplatila. Partner k vám obdivně vzhlíží a je šťastný, že může být po vašem boku. Velmi si cení vaší mírné a láskyplné povahy. Velmi dobře víte, že boj v lásce nikdy nic dobrého nepřinesl. Nezadaní, nebojujte, milujte.

Mohlo by vás zajímat: Velký horoskop na červenec: Lvy čeká velký posun, Kozorozi zažijí něco výjimečného

Panna

Partnerské vztahy, které jsou dlouhodobě v krizi, dospějí ke společnému rozhodnutí a domluví se na rozchodu. Nebojujte, milujte a mějte odvahu být na chvíli sami. Vaše štěstí se již blíží a rozžehne opět plamen lásky v srdci.

Váhy

Partnerské vztahy jsou šťastné a radostné. Období, které přichází, je plné lásky a harmonie. Pokud jste dlouho usilovali o miminko, zpráva o jeho příchodu vás dojme k slzám. Štěstí se usmívá také na nezadané a zraněné, nová životní etapa právě přichází.

Štír

Partnerské vztahy se na chvíli zastaví a vy můžete mít pocit, že se děje něco zlého. Zachovejte klid, trpělivost a nechte partnera v klidu dýchat. Někdy je potřeba nic neřešit, netlačit a dovolit životu, ať se o sebe na chvíli postará sám. Toto období je krátkodobé, vytrvejte a milujte život.

Střelec

Partnerské vztahy mají před sebou velmi krásné a plodné dny. S partnerem začnete řešit společný majetek, který se rozhodnete zvelebit či rozšířit. Koupě nového domu, bytu nebo jen výhodná investice vás nadchne a posune k činům. Nezadaní, usmívejte se, vaše láska se již blíží.

Čtěte také: Znamení, která se bojí zamilovat: Panny a Štíři mají strach ze zrady a zklamání

Kozoroh

Partnerské vztahy mohou být v napětí, a to jen kvůli tomu, že tvoříte příběhy, které vůbec nemusí nastat. Místo domněnek, které vaše mysl vytváří, si s partnerem v klidu promluvte. Sdělte mu své pocity bez výčitek a hádek. Překvapí vás pochopením a jeho pevné objetí vás ujistí, že se opravdu nic zásadního neděje.

Vodnář

Partnerské vztahy zasáhne proud láskyplné energie. Dotkne se nejen vašich srdcí, ale také ostatních. Štěstí pocítí i osamělí a nezadaní. Vyjděte mezi podobně naladěné bytosti a usmívejte se. Vaše láska je již blízko vás, tak ať ji nepřehlédnete.

Ryby

Partnerské vztahy jsou plné lásky, radosti a porozumění. Do života vám vstupuje někdo blízký. Přichází z dalekých cest zpět domů, což ve vás vyvolává mnoho nádherných emocí a vzpomínek. Pokud jste sami, potkáte osudového partnera, se kterým začnete tvořit novou životní etapu.

Jaký bude červenec podle mariášových karet?

2024-07-09T04:42:08Z dg43tfdfdgfd