Auto

Trending:


Marie (42): Celá vesnice pomlouvá moji dceru. Ale já myslím, že mládí má právo na trochu zábavy

Marii se moc nelíbí, že vesnické drbny pomlouvají její dceru. Ta se ráda baví a poznává nové lidí. Marie si myslí, že jim do toho nic není, jenže život na vesnici se řídí svéráznými pravidly.


Škvoři v zahradě: vypadají hrozivě, zbavit se jich ale nechcete

Škvoři jsou broučci, kteří už od pohledu vypadají nebezpečně: jejich tělíčko je totiž zakončeno klíšťkovitými štěty. Tento hmyz má protáhlé tělo, které může být dlouhé asi 1,5 cm. Má hnědou až černou barvu a dokonce dva páry křídel, které ale používá minimálně. I když vypadá hrozivě, pro člověka hrozbou nejsou. A v zahradě příliš neškodí. Mohou sice způsobit škody na listech, ale ty nejsou ve velkém měřítku. Ve skutečnosti vám mohou spíše...


Smíchem k dlouhověkosti: Může smích skutečně prodloužit život?

Říká se, že „smích je ten nejlepší lék,“ a je to pravda! Smích není jen projev humoru a radosti, ale také prostředek ke zlepšení celkového zdraví a duševní pohody. Smích podporuje fyzickou, duševní a emocionální pohodu a pomáhá i při snižování bolesti, posilování imunity a chrání naše srdce. Pokud se tedy přes den budete víc smát, máte vyšší šanci na delší a zdravější život! V této galerii se dozvíte, jaké může mít smích účinky na lidské zdraví a proč by se měl stát součástí vašeho každodenního života. Zajímá vás více? Tak klikněte na článek a čtěte!


Je čas dát džínám sbohem. Tyto typy kalhot jsou trendem léta 2024

Ačkoliv jsou džíny nadčasové, v horkých letních dnech se moc dobře nosit nedají. Proč tedy nezkusit něco jiného? Trendem letního dámského šatníku jsou tyto tři typy kalhot, které jsou pohodlné, stylové a ideální do teplého počasí. Přečtěte si, jaké kalhoty dominují letošní sezóně a proč byste je měly mít i vy ve svém šatníku.


Drobné změny, které vám pomohou k vědomnějšímu stravování

V dnešní uspěchané době je snadné spadnout do každodenní rutiny, kdy jíme za pochodu a jen to, co nám zrovna přijde pod ruku. Prvním krokem k lepšímu vztahu k tělu je ho pochopit. Možná je cesta ke zdraví nakonec jednodušší, než se může zdát?


Jak prodloužit životnost pračky? Triky, které doporučují i zkušení opraváři praček

Bez pračky se těžko obejdeme. Chceme, aby nám co nejlépe a nejdéle sloužila. Poradíme vám jednoduché triky, jak prodloužit její životnost.


Zmrzlina, semifreddo, sorbet: Víte, jaké jsou rozdíly mezi pochoutkami z mrazáku?

Kopečková, točená, semifreddo, sorbet, granita – každá mražená dobrota má své jméno. Provedeme vás zmrzlinovými termíny, vysvětlíme, co se skrývá za slovy, a vše doprovodíme recepty, abyste si ledové pochoutky mohli udělat i doma. A také si řekneme, jak je kvalita sladkých mražených výrobků definována českými zákony.


Jak vyrobit zakysanou smetanu? Vyzkoušejte ji z domácího mléka i kupované smetany

Udělat si vlastní zakysanou smetanu není vskutku nic náročného. Je však třeba počítat s tím, že smetana musí 24 hodin stát v teple. Během této doby totiž pracují bakterie mléčného kvašení. Jak tedy postupovat při výrobě?


Video: 57letá modelka slaví úspěch v bikinách

Dr. Nina Cash, 57 let, z Kalifornie, se stala jednou ze sedmi vítězek představených v květnovém vydání k 60. výročí časopisu Sports Illustrated v roce 2024. The post Video: 57letá modelka slaví úspěch v bikinách appeared first on Instafamosos.


Knižní výběr nejen na léto: Mysleli jsme na milovníky detektivek i milostných příběhů

Na dovolené sáhnou po knížce i ti největší nečtenáři, a proto přicházíme s inspirací knih, které by vám mohly dělat společnost na cestách, ale i na zahrádce či koupališti.


Letní nezbytnost jménem smažené bramborové hranolky: Znáte jejich příběh?

Hranolky. Světový fenomén v úpravě obyčejných brambor, bez kterých si léto u vody ani neumíme představit. Přiznejte se, že si je alespoň na pláži někdy dáte!


Hvězda ‘Euphoria’, Barbie Ferreira, se objevuje nepoznatelná po ztrátě váhy

Barbie Ferreira se objevila na svém Instagramovém profilu v pondělí (15), aby sdílela několik snímků své nové postavy po ztrátě váhy. The post Hvězda ‘Euphoria’, Barbie Ferreira, se objevuje nepoznatelná po ztrátě váhy appeared first on Instafamosos.


Suchomilné záhony se těší velké oblibě: vyberte ty správné druhy rostlin a v období sucha zůstaňte naprosto v klidu

Stále se měnící klima, které s sebou přináší nejen mírnější zimy, ale hlavně delší období sucha, si žádá pečlivý plán výsadby. Pokud si totiž vysadíte ty správné rostliny, které období bez deště zvládnou bez problémů, ušetříte nejen čas, který byste trávili zaléváním, ale také ušetříte vodu a posléze i peníze. Poradíme vám, jaké trvalky si vysadit, abyste se za dlouhotrvajícího sucha nemuseli budit strachy, že vám uschne celá zahrada. Příroda to...


Zbavte se octomilek za jednu noc: Klíčem k úspěchu je jablečný ocet a staré rukavice

Zbavte se octomilek za jednu noc: Klíčem k úspěchu je jablečný ocet a staré rukavice. Octové mušky představují nepříjemného nepřítele snad v každé domácnosti. Nejvíce se objevují v jarních a podzimních měsících, ale jakmile jim k tomu dáte příčinu, máte je doma doslova hned. Milují přezrálé či nahnilé ovoce a pochutnají si i na vylité šťávě či na zbytcích ponechaných ve sklenici. Pokud se však objeví, bývá velmi složité se jich zbavit....


Co dělá pár silným?

Co přesně tvoří pevný vztah a co naopak křehčí? Aby byl pár silný, musí se určité chování a aspekty vztahu obvykle řídit určitou linií. Jedním z nejvýznamnějších znaků silného vztahu je upřímná, přesná a neodsuzující komunikace. Existují také překvapivé charakteristiky, které tvoří křehký pár. Jednou z nich je překvapivě přílišný optimismus členů páru, pokud jde o lásku. Je toho však více - mnohem více. Chcete-li prozkoumat charakteristiky silných a křehkých párů, projděte si tuto galerii.


Typický slovenský dům ve tvaru kostky v původním neutěšeném stavu s hospodářským dvorem proměnili v bydlení pro mladou rodinu

Příběh domu se začal psát v roce 2018. Stojí na rohu ulice v klidné lokalitě na okraji rušné čtvrti okresního města. Zadání bylo zcela jasné - vytvořit prostor především pro společné trávení volného času a zároveň jasně vymezit noční část.


Nejkrásnější česká mikáda: Březinová překvapila délkou a odstínem, Zea umí wet look i vlny a hvězda Adikts oslňuje foukanou

Nejen známé Češky zjevně milují trendy účes roku, mikádo. A s nadšením jej nosí v mnoha okouzlujících podobách. Vyžívají se ve vyfoukaném bobu, sexy vlnité verzi i mikromikádu s wet efektem. Která varianta se nejvíce líbí vám?


Chovejte se na výletě v Dánsku ekologicky a dostanete drink zdarma

Turisty vítá jako každý rok i Dánsko. Ty ukázněné navíc i letos štědře pohostí. Je libo drink či vegetariánské menu? Program má podpořit hlavně šetrné chování k přírodě. Myslete proto více ekologicky, místo auta vezměte na cestu do města kolo, třiďte a sbírejte odpadky a Kodaň se vám za to odmění. V přístavech či městských parcích se chovejte vždy ukázněně.


Horoskop lásky na srpen 2024: Berani mají chuť na milování kdykoliv a kdekoliv, Váhy čeká flirt

Hvězdy říkají, že srpen bude plný emocí, jiskření a milování. Někdo si bude užívat se svým miláčkem, jiný kouká takzvaně přes plot. Ani jedno znamení zvěrokruhu se v srpnu nebude nudit.


Velký průvodce úplňky v roce 2025: Co vám přinesou tyto magické noci a jak ovlivní váš život

Je tu bouřlivý úplněk v Kozorohu, který nabádá postavit se čelem k povinnostem. Při té příležitosti je možná podívat se na to, jak to bude s těmito magickými noci v dalším roce. V roce 2025 nás čeká dvanáct úplňků, každý z nich s unikátní energií na naše životy. Každý úplněk nám nabízí jedinečnou příležitost k osobnímu růstu, introspekci a navázání hlubších vztahů s okolím. Přečtěte si, jak se na jednotlivé úplňky připravit, co od nich očekávat...


Výklad karet na druhou polovinu července: Tři karty ukazují, že dveře, které byly dříve zamčené, se nyní otevírají

Zajímá vás, jaký výklad nám v redakci udělala známá kartářka Jana Rubešová? Léto přináší mnoho příležitostí a s tím je spojený i význam některých vyložených karet. Můžeme vám říci, že nás čeká mnoho pozitivních vibrací.


Práce, které byste měli vykonávat podle svého hvězdného znamení

Nejen my si vybíráme práci, ale i práce si vybírá nás. Naše osobnost určuje, jaká kariéra by nás bavila a dařilo se nám v ní, ale stále je náročné přesně pochopit, jaká by to měla být. Naštěstí nám naše znamení zvěrokruhu dávají představu o tom, jaké profese jsou kompatibilní s našimi povahami. Každý člověk je jedinečný, ale existují obecné vlastnosti, které jsou specifické pro každé hvězdné znamení a které mohou hrát roli při výběru povolání, které chcete. Tato galerie zahrnuje všechna hvězdná znamení a jim odpovídající povolání, od lékařských profesí až po velké šéfy.


Denní horoskop na 22. července 2024: Beranům budou vztahy jen kvést, Lvi rozbijí prasátko

Denní horoskop nejen pro ženy na pondělí 22. 7. 2024. Přečtěte si aktuální denní horoskopy pro všechna znamení zvěrokruhu na webu Lifee.cz a zjistěte, co vám hvězdy připravily.


Fialová je barvou letošního léta. Oblékla ji Kate Middleton, Dáša Havlová i Eva Pavlová

Fialová barva je symbolem důstojnosti, hodnosti, ale také bohatství. Odjakživa patří k velmi oblíbeným, přičemž během letošního léta se stala výrazným trendem. Podívejte se, jak se známým osobnostem daří zakomponovat fialovou do svých outfitů.


Rychlý letní oběd: Zapečený toast s květákem

Skvělá volba pro rychlou a chutnou večeři či svačinu. Kombinace křupavé slaniny, jemného květáku a krémové smetanové omáčky s hořčicí a goudou tvoří neodolatelnou chuťovou kombinaci.


Denní horoskop na úterý 23. 7. 2024: Býci musí uzavřít minulost, Štíry zlákají intriky

Denní horoskop pro všechna znamení zvěrokruhu na úterý 23. 7. 2024. Podívejte se, co vás tento den čeká a čeho byste se případně měli vyvarovat.


Velká věštba na srpen pro Blížence: Nezastavíte se a půjdete z extrému do extrému

Co čeká Blížence v osmém měsíci roku 2024? Na co by si měli dát pozor, čeho se vyvarovat a co by neměli promeškat? A jaký rituál jim pomůže přivolat lásku vysněného člověka? Přečtěte si předpověď na srpen, kterou pro Blížence z tarotových a mariášových karet vyčetla slavná kartářka Helen Stanku.


Power jóga: Cesta k síle, flexibilitě a harmonii

Power jóga je dynamický styl jógy, který kombinuje tradiční jogínské techniky s moderním přístupem k cvičení. Tato forma jógy se zaměřuje na posílení těla, zvýšení flexibility a zlepšení celkové fyzické kondice, přičemž nezapomíná na harmonizaci mysli a těla. V tomto článku se podíváme na původ power jógy, její přínosy a základní principy, které by měl každý praktikující znát.


Léto na talíři: Využijte plodů léta a připravte z nich hostinu pro celou rodinu

Ovoce a zelenina jsou uprostřed léta v nejlepší formě. Jezte je čerstvé plnými hrstmi nebo vyzkoušejte některý z našich receptů.


Královna Letizia zazářila v bílé. V elegantním kompletu byla stylovější než kdy dříve

Španělská královna Letizia patří mezi členky královských rodin, které mají opravdu smysl pro módu. Ať už ji vidíme v cenově dostupných šatech z Manga či Zary nebo si oblékne luxusní šaty či slušivý kostýmek, vždycky vypadá velice šik. Tentokrát vyrazila na předávání cen The International Journalism Awards a slušelo jí to neméně.


Soutěžící musí ve food trucku zatahovat břicha. Zabaví je vozítko ze smetiště

Tento týden se ve speciálu soutěže o nejlepší menu nebude vařit v domácnostech, ale venku ve food trucích. Eva se společníky připraví porce, které se nedají sníst – a neporadí si s nimi ani zkušení jedlíci. Soutěžící se pak při zábavě projedou na vozítku ze smetiště.


Jak oškrábat nové brambory? Máme pro vás pár tipů, jak zbavit nové brambory slupky

Brambory patří jednoznačně mezi nejoblíbenější přílohy. Jejich příprava je velmi jednoduchá, avšak jejich úprava je spojená s méně oblíbenou činností, a tou je škrábání brambor. Poradíme, jak nejrychleji zbavit brambory slupek.


Jak využít odřezky z trvalek: Vytvořte si krásné a originální věnce pro ozdobu zahrady i domácnosti

Máte na zahradě nebo v domácnosti mnoho trvalek, ale nevíte, co s nimi? Během jejich prořezávání se nemusíte zbavovat větviček. Místo vyhození si z nich vytvořte domácí věnec. Vlastnoručně vyrobené dekorace patří k nejhezčím.


Otestovali jsme jídlo v letadle Eurowings: Příjemně překvapil pikantní curry wurst za 199 Kč i křupavé hranolky za 149 Kč

Plánujete se na dovolenou dostat letadlem a cestujete se společností Eurowings? Pokud letíte v době oběda nebo večeře a nestihli jste si žádné jídlo na cestu zabalit, možná přijde vhod jídlo v letadle. Otestovali jsme, jak chutná, kolik stojí a jestli se za tu cenu vyplatí.


Co na ovocné knedlíky, čím je polít a posypat? Vedle klasiky cukru, másla a tvarohu zkuste třeba ořechy nebo strouhanku

K dokonalým knedlíkům se dopracujete nejen správným těstem a náplní, ale i výběrem posypky. Posypky dokážou z ovocných knedlíků připravit pokaždé jiný zážitek. Existuje jich nespočet: od klasického tvarohu a mletého máku až po originální kombinace se strouhaným perníkem, ořechy nebo vanilkovým krémem.


Jak se obléct na rande: Tipy na outfity na romantické pikniky i vášnivé večery

Ať už patříte mezi beznadějné romantičky, nebo máte duši rebelky, perfektní letní rande podlomí nohy každé z nás. A taková událost pochopitelně vyžaduje dokonalý outfit. Přizpůsobte svůj vzhled atmosféře schůzky a staňte se neodolatelnou princeznou, či atraktivní kráskou. Poradíme vám, jak na to.


Zlatý románek: průvodce randěním v důchodu

Láska je ve vzduchu - dokonce i jako důchodce! Napadlo vás někdy, že vaše dny randění jsou už dávno pryč nebo že jste na další randění možná příliš staří? Ani jedno však nemusí být nutně pravda! Ať už jste dříve byli manželé nebo partneři, nebo ne, randění i ve vyšším věku může být vzrušujícím dobrodružstvím. Je to nová šance najít někoho, s kým si opravdu rozumíte a s kým můžete sdílet společný čas. S ohledem na tuto skutečnost vás tento průvodce provede vším, od toho, co dělat a nedělat při randění v seniorském věku, až po otázky, na které se ptát na potenciálním rande, a mnoho dalšího! Jste zvědaví, jak můžete od dnešního dne znovu nastartovat svůj milostný život? Klikněte a získejte další informace.


Týdenní horoskop: Ryby čeká romantická dovolená, Panny odhalí tajemství

Týdenní horoskop přináší astrologický výhled na další prázdninový týden. Přečtěte si váš horoskop a zjistěte, co vám hvězdy přichystaly na období od 22. do 28. července 2024. Na co se mohou těšit zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu? Dozvíte se, jak se vám bude dařit nejen v práci, ale i ve vztazích.


Pěstujete brambory? Díky tomuto snadnému triku se konečně zbavíte škůdců na zahradě

Pokud pěstujete brambory, nebo třeba váš soused, rozhodně se postarejte o to, abyste se dostali k zelené bramborové nati. Právě tento zelený „odpad“ vás totiž dokáže zbavit nepříjemného savého hmyzu, který vám určitě teď v létě decimuje vaši zahradu. Je to zadarmo a zcela ekologické. Poradíme vám, jak si připravit efektivní, zcela přírodní postřik proti škůdcům a sklidit tak co největší úrodu zeleniny i ovoce.


Lahodné veganské alternativy oblíbených ingrediencí

Důvodů, proč se stravovat vegansky, je celá řada. Možná to děláte z důvodu ochrany práv zvířat a nechcete požívat ani používat žádné vedlejší živočišné produkty. Možná je to z ekologických důvodů a snažíte se snížit spotřebu masa, abyste pomohli planetě. Možná se jen snažíte být o něco zdravější a jíst jen o pár hamburgerů méně a o pár houbových burgerů více. Ať už je důvod jakýkoli, pokud jste ve veganské stravě nováčkem, bude to možná vyžadovat trochu více plánování při jídle, než si na to zvyknete - tedy pokud nechcete jíst pořád jen obyčejné saláty. Veganský životní styl a recepty v posledních letech získávají na popularitě a výrobky, jako jsou alternativy masa a vše na bázi kokosu, prudce stoupají. Zatímco dříve si mnozí mysleli, že veganské možnosti se omezují na kousky ledového salátu, pečenou zeleninu nebo suché rýžové nudle, restaurace po celém světě experimentují s novými způsoby přípravy starých jídel bez jakýchkoli vedlejších živočišných produktů, což může být inspirací pro vaše vlastní vaření. Ale i přes tento boom veganských pochoutek je pro mnoho lidí, kteří veganskou kuchyni neznají, obtížné sehnat recepty, které by neobsahovaly ingredience, které už nemohou (nebo se snaží nejíst). A upřímně řečeno, někdy si prostě chcete udělat várku sušenek, aniž byste museli prohledávat šest webových stránek, než najdete recept, který vás zaujme. Nebojte se. Existuje spousta alternativ pro některé z nejzákladnějších ingrediencí, které vám umožní udělat z vašich oblíbených receptů veganské pokrmy, na které můžete být hrdí, protože víte, že zároveň pomáháte zvířatům, životnímu prostředí i svému tělu. Ať už se chystáte k úplnému veganskému životnímu stylu, nebo se jej pouze snažíte zařadit do svého kuchařského arzenálu, existuje spousta jedinečných možností, které lze nahradit veganskými alternativami. Klikněte na tuto galerii a prohlédněte si nejlepší veganské alternativy oblíbených ingrediencí do receptů.


Letní pasti: Co s tělem udělá zmrzlina, co pivo a za jak dlouho vychodíte smažák

Pro ty, kdo se snaží v létě zbytečně nepřibrat, je stravování během letní dovolené velké téma. U stánků s rychlým občerstvením, kterých je ve všech turistických centrech i na koupalištích spousta, se totiž na dietáře příliš nemyslí. Nutriční terapeutka Karolína Beranová poradila pár tipů, jak v létě neztloustnout a jak lákadlům z rychlých občerstvení odolat.


Kosatce přestávají po odkvětu působit esteticky. Je třeba se o ně postarat a následně připravit na zimu

Kosatce jsou nádherné rostliny se skutečně jedinečnými květy. Zavděčíme se jim výběrem vhodného stanoviště – slunného s propustnou půdou a pravidelnou mírnou zálivkou. Následně se za odměnu můžeme kochat překrásnými květy. Co ale s rostlinou po odkvětu?


Sociální život: Jaké setkání a spojení vám hvězdy naznačují na konec měsíce?

Rádi jste připraveni na svou budoucnost? Věříte ve hvězdy a v to, co pro vás mohou znamenat? Konec měsíce se velmi rychle blíží a s ním i změny, které přinese. Pojďme se společně podívat na to, co hvězdy připravily pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.


Eva (72): Dcera mi chodí brečet na rameni kvůli násilnickému příteli. Odejít od něj ale nedokáže

Eva má jedinou dceru a chce pro ni to nejlepší. Ema byla deset let ve vztahu s nevěrníkem a sobcem. I přes to, že zažila peklo, pomalu, ale jistě obnovuje svůj neperspektivní vztah. Eva těžce nese dceřiny vztahové problémy a nechápe její destruktivní chování.


Historické postavy označované za blázny, které měly celou dobu pravdu

Mnoho věcí, které dnes považujeme za samozřejmost a které nám samozřejmě zlepšují život, se neujalo tak snadno, jak byste si možná mysleli. Pro lidi může být obtížné přijmout nové myšlenky, i když by jejich přijetí bylo v jejich nejlepším zájmu. Jednotlivci v historii skutečně pochybovali o všem, od penicilinu po letadla, aby se pak ukázalo, že se mimořádně mýlili, když koncepty, kterým se vysmívali, změnily svět. Ačkoli je skvělé, že lidé obvykle přicházejí na chuť úžasným myšlenkám, může to být velmi frustrující proces pro ty myslitele a vynálezce, kteří nechápou, proč svět o jejich pomoc nestojí. V některých případech se tito hrdinové lidstva ani nemohli udržet dost dlouho na to, aby se dočkali ocenění své práce. My je však rozhodně můžeme ocenit nyní. Přečtěte si o osobnostech napříč historií, které měly celou dobu pravdu.


Do parného horka i do klimatizace: 3 outfity, které jsou vhodné ven i do kanceláře

Přišlo to období v roce, kdy venku umíráme nesnesitelným horkem, ale jakmile dorazíme do kanceláře, po zádech nám projíždí mráz způsobený klimatizací. Nejen, že je nám za pracovním stolem nepříjemné chladno, ale teplotní rozdíl může velmi rychle vést k různým onemocněním. Proto pro vás máme několik tipů na outfity, které jsou pro tyto příležitosti jako dělané. Venku nebudete umírat horkem a v kanceláři vám bude příjemně.


Cuketová polévka – rychlé letní jídlo mnoha chutí a podob

Také se cukety přes léto nemůžete nabažit? V takovém případě do svého zeleninového repertoáru musíte zařadit i recept na cuketovou polévku. Přestože se může zdát, že bude mdlá a bez chuti, opak je pravdou. Právě neutrální chuť cukety dává prostor vyniknout koření a bylinkám.


Provokatérka Agáta Hanychová: Své ženské křivky dala na obdiv v rouše Evině

Agáta Hanychová (39) tráví se svým manželem Mirkem Dopitou romantickou dovolenou na Bali, kde poznávají krásy ostrova a vychutnávají si každou společnou chvíli všemi doušky. Fanouškům se pravidelně chlubí s momentkami z každého dne.


"Miluji svého nejlepšího kamaráda, fyzicky však nejsem schopna se k němu přiblížit," svěřila se paní Anna

Život člověka je plný zvláštností a situací, které často nechápeme, přejeme si je změnit a které jsou přesně takové, jaké být mají. To je pravidlem také na poli lásky. Láska sama o sobě je jednoduchá, ale složitou ji činíme jen my sami. Bohužel na ni často nejsme schopni vyzrát, ať se snažíme sebevíc.


I kočky koušou: ránu po kočičím kousnutí nechte raději prohlédnout lékařem

Kočky jsou mírumilovná zvířata, někdy však mohou překvapit. I obyčejný úlek někdy postačí k tomu, aby se kočka ohnala. Kočičí stisknutí na první dojem nemusí být bolestivé, je ale třeba dát pozor na ránu, kterou zuby vytvoří i hluboko v kůži. Na první pohled může i hlubší rána vypadat zcela nevinně. S třetinou poranění končí lidé až v nemocnici. Ránu je proto třeba rychle vyčistit.