VE VěKU 60 LET COURTENEY COX UKAZUJE ZáVISTIHODNOU POSTAVU V čERNéM BIKINáCH

Herečka Courteney Cox ve věku 60 let ukazuje zákulisí své rutiny pro udržení úchvatné postavy. Její černé bikiní udivilo její fanoušky.

Herečka Courteney Cox ve věku 60 let ukazuje zákulisí své rutiny pro udržení úchvatné postavy. Její černé bikiní udivilo její fanoušky.

+ Kevin Bacon šílí fanoušky fotkou bez trička k oslavě 66. narozenin

V videu zveřejněném na svém Instagramu herečka Courteney Cox ukázala zákulisí své rutiny pro udržení své úchvatné postavy ve věku 60 let. Nakonec se objevila v malém černém bikiní, což ohromilo její fanoušky.

Na začátku videa Courteney připomíná, že nedávno oslavila 60 let, zatímco cvičila v posilovně. “Nemám ráda to číslo, ale co s tím máme dělat. Musíte udělat, co můžete nejlépe,” sdělila.

Poté herečka začne ukazovat sérii cvičení v posilovně v černém topu a úzkých legínách. Od tahů na bradlech, dřepů, běžeckých pásů po bench pressy, Courteney šokovala všechny svým výkonem.

Nakonec se Courteney objevila v malém černém bikiní vycházejícím z nějakého druhu mrazáku. “Co je kryoterapie?”, řekla s trochu děsivou maskou na obličeji.

Fanoušci Courteney nezmeškali příležitost pochválit herečku. “Krásná, stárne s grácií,” komentoval jeden z nich. “Cvičí, aby utíkala před Ghostface v ‘Scream VII’,” žertoval další.

+Klikněte zde pro zobrazení dalších fotek krásné Courteney Cox

Courteney Cox. Fotky a video: Instagram @courteneycoxofficial

Tento obsah byl vytvořen s pomocí AI.

The post Ve věku 60 let Courteney Cox ukazuje závistihodnou postavu v černém bikinách appeared first on Instafamosos.

2024-07-10T14:04:21Z dg43tfdfdgfd