VIDEO: PLUS SIZE MODELKA PóZUJE V BIKINáCH A říKá: „ŽIJU SVůJ NEJLEPší žIVOT“

Plus size modelka pózuje v bikinách a říká: „Žiju svůj nejlepší život“ (Foto: Reprodução/Instagram @oliviasworld95)

Plus size modelka Olivia okouzlila své fanoušky poté, co sdílela obrázky, na kterých má na sobě krásné červené bikiny a posílá vzkaz tělesné pozitivity ostatním ženám.

+ Klikněte zde pro zhlédnutí videa

“Ženy všech tvarů a velikostí (zejména mé větší holky), tohle je vaše přátelské připomenutí, abyste si oblékly ty bikiny! Bůh nás žehná, je léto (hlasem Pauly D) a my si letos užijeme na maximum!” napsala.

V dalším příspěvku se zmínila o své cestě, jak se vypořádává se svými nejistotami ohledně svého těla. “Mám plné zuby těch zatracených nejistot a letos v létě budu venku, žít svůj nejlepší život v těle, které mám!” prohlásila Olivia.

“Strávila jsem mnoho letních období tím, že jsem se nenáviděla, protože jsem se nemohla podobat ostatním holkám v bikinách. Doslova jsem nikdy neměla ploché břicho a byla jsem přesvědčena, že ho potřebuji k tomu, abych mohla nosit bikiny,” pokračovala.

“Ale holka, podívej se na mě teď! Houpám se v bikinách s tělem ve tvaru jablka a opaluji se s přáteli! Nošení bikin může na začátku vypadat tak děsivě, ale jakmile si je obléknete, opravdu si uvědomíte, že jste sexy, a je to úžasné. Všechna těla jsou těla pro bikiny!” uzavřela modelka.

V komentářích obdržela mnoho chvály. “Perfektní myšlení,” napsal jeden uživatel Instagramu. “Nikdy neměj nejistoty, jsi neuvěřitelně krásná,” komentoval další. “Ach, přeji ti hodně zábavy a relaxace!” napsal třetí uživatel.

Foto a video: Reprodução/Instagram @oliviasworld95. Tento obsah byl vytvořen s pomocí AI a zkontrolován redakčním týmem.

The post Video: Plus size modelka pózuje v bikinách a říká: „Žiju svůj nejlepší život“ appeared first on Instafamosos.

2024-06-11T01:35:34Z dg43tfdfdgfd